Świąteczny konkurs, do wyboru nagrody o wartości 450 zł!

Kilka dni temu pytałem się na Facebooku, czy chciałby ktoś z Was otrzymać całkowicie za darmo zestaw do Adafruit Flory. Zgłosił się Kamil i w tym tygodniu paczka o wartości ok. 300 zł wyjedzie właśnie do niego 🙂 Lubię wspierać chętnych do rozwoju i sprawia mi to wielką przyjemność, dlatego mam jeszcze dla Was mały konkurs w którym do wygrania są:

 
Promuję edukację, dlatego wygra ta osoba, która kupi sobie książki związane z programowaniem o największej wartości zamówienia spośród wszystkich uczestników konkursu w sklepach:
 

Regulamin:

 1. Organizatorem konkursu jest Notatnik Programisty (notatnikprogramisty.pl, krzysztofjelonek.net).
 2. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest kupno książki (lub ebooka) po kliknięciu w dowolny odnośnik prowadzący do wyżej wymienionych sklepów, umieszczony na blogu notatnikprogramisty.pl (krzysztofjelonek.net) lub opublikowany na facebooku Notatnik Programisty.
  Uwaga; w celu rozwiania wątpliwości – zamówienie zostanie zaliczone po wejściu przez te dwa linki: 
  helion.pl  ebookpoint.pl i zamówieniu dowolnej książki po uprzednim wyszukaniu.
 3. Blog jest partnerem grupy Helion, a zamówienia zostaną zweryfikowane pod względem spełnienia warunków regulaminu.
 4. Konieczne jest dokonanie płatności elektronicznej bezpośrednio po zakupie.
 5. Po dokonaniu zakupu należy w komentarzu (na facebooku pod wpisem odwołującym się do tego artykułu) przesłać numer zamówienia z wybranego sklepu.
 6. Spośród wszystkich zamówień wyłonione zostaną trzy zwycięskie o największej kwocie.
 7. W przypadku gdy jedna osoba złoży więcej niż jedno zamówienie, ich wartość zostanie zsumowana.
 8. Nagrody:
  1. I miejsce – możliwość wyboru dwóch nagród z dostępnej puli.
  2. II miejsce – możliwość wyboru jednej nagrody z dostępnej puli.
  3. III miejsce – możliwość wyboru jednej nagrody z dostępnej puli.
 9. W przypadku gdy kilka osób złoży zamówienia o tej samej wartości, będzie się liczyła kolejność ich zgłoszenia na facebooku.
 10. Konkurs trwa do godz. 23:59 13 grudnia (niedziela).
 11. O godzinie 20:00 14 grudnia zostaną opublikowane wyniki konkursu, a paczki z nagrodami zostaną wysłane w poniedziałek 14 grudnia – czyli zdążycie odebrać prezent pod choinkę 🙂
 12. Prezenty zostaną wysłane na mój koszt.
 13. Konkurs nie jest grą losową (loterią).
 14. Ostatni punkt regulaminu to tylko prośba o udostępnienie na facebooku i w grupach facebookowych informacji o tym konkursie 🙂

 

Nie wiem jaki będzie odzew na mój prezent świąteczny. Wokół Notatnika Programisty skupia się wąskie grono osób, dlatego może się okazać, że wystarczy już zakup jednej książki aby wygrać 🙂

Jeśli ktoś z Was planował sobie kupić jakąś książkę przed Świętami, to przy okazji można wziąć udział w tym konkursie. Jeśli nie, to mam nadzieję że zmotywuję choć jedną osobę do samorozwoju.

 

Przypominam, że trwają obecnie niezłe promocje w Helionie:
 

Dlaczego takie warunki konkursu?

Bo nie chcę się mieszać w problemy prawne związane przeprowadzaniem loterii losowej. Tutaj wygra matematyka – dane posortuję i wyłonię trzech zwycięzców. Jeśli ktoś kupuje książki, to z dużym prawdopodobieństwem je czyta, a z pewnością chce się rozwijać.  Z przykrością obserwuję grupy facebookowe, w których młodzi ludzie, często studiujący na renomowanych uniwersytetach wymieniają się pirackimi wersjami ebooków. Kilka razy wdawałem się w dyskusje odnośnie takiego zachowania. Argument zawsze jest jeden – książki są za drogie. No to ile powinny kosztować? Czy książki, które można znaleźć w różnych promocjach kosztujące od kilku do kilkudziesięciu złotych rzeczywiście są takie drogie? Czy przypadkiem wyjście do kina nie kosztuje tyle co dobra książka w promocji?

Mam wrażenie, że nasza branża (IT) rządzi się innymi prawami pod tym względem. Może dlatego, że sami produkujemy treści elektroniczne (oprogramowanie), wiemy jak sporo czasu to pochłania i nie chcemy by piractwo nas dosięgło.

Warto się rozwijać, warto czytać i warto przy tym wszystkim wspierać autorów, bez których każdy z nas byłby kimś innym.

To również może Cię zainteresować:

Dodaj komentarz