Materiały video

W tym miejscu sukcesywnie będzie powiększany zbiór programistycznych materiałów video. Zarówno polskojęzycznych jak i w języku angielskim. Zachęcam przesyłania kolejnych propozycji!

Prelekcje WJUG (Warsaw Java User Group)

Grupa spotyka się cyklicznie (zwykle co tydzień) we wtorki, w sali 3180 budynku Wydziału MIMUW na ulicy Banacha 2 w Warszawie, w godzinach 18:15-20:00. Prowadzimy tam wykłady, warsztaty i rozmawiamy o najciekawszych technologiach.
Warszawa JUG (albo po prostu WJUG) jest grupą pasjonatów technologii Java. Nasza fascynacja przekłada się na chęć poznawania technologii, frameworków, i metod tworzenia aplikacji na platformie JVM, oraz podnoszenia naszego rzemiosła programistycznego. W tym celu organizujemy cykliczne spotkania. Jest nas już ponad 1000 osób!
wjug

JDD

JDD to dwudniowa konferencja dla wszystkich pasjonatów Java – dla tych, którzy żyją i oddychają dzięki Java, zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej. Wydarzenie oferuje uczestnikom kompletny zestaw tematów związanych z Java prezentowanych przez światowej sławy ekspertów oraz ogromną dawkę wiedzy na wielu poziomach zaawansowania. Zarówno profesjonalista, jak i początkujący programista, znajdą tu tematy dla siebie.
jdd

Oracle Academy

oracleacademy

Dominik Kozaczko i Python

kozaczko

Kursy od Mirosława Zelenta

mzelent

GynvaelColdwind – live streamy i nie tylko

gynvael

P jak Programowanie

pjakprogramowanie

Java Brains

javabrains

Linux Administrator

linuxadmin