Zostań Patronem!

Drogi czytelniku,

jeśli doceniasz moją pracę, jaką wkładam w rozwój Notatnika Programisty, wejdź na http://bit.ly/NotatnikProgramisty i zostań moim honorowym patronem!

Nasz wspólny blog został dodany do Patronite jako pierwszy w Polsce w tematyce programistycznej!
Przygotowałem dla Was kilka bonusów w ramach wdzięczności, zresztą zobaczcie.

Sam aktualnie wspieram dwóch autorów:
1. ElektroPrzewodnika – Tomek wykonuje kawał dobrej roboty, to dzięki niemu powróciłem do zabawy z elektroniką.
2. Forbota – to naprawdę świetnie prowadzony serwis w tematyce związanej z elektroniką i robotyką. Każdy artykuł pisany jest na bardzo dobrym poziomie.

W czasach gdy blogi modowe, gamingowe i typowo rozrywkowe plasują się w czołówce tych najbardziej popularnych (a tym samym dochodowych), w naszej branży nie wiele da się ugrać i jest to walka z wiatrakami.

Trudno znaleźć programistę, który wykonywałby taką pracę, bo jest to po prostu nieopłacalne w naszej branży. Natomiast mój blog od samego początku rozwijam z potrzeby dzielenia się wiedzą z innymi.

Byłem patronem X Mistrzostw Wielkopolski w Programowaniu Zespołowym, które odbyły się w październiku zeszłego roku. Ufundowałem z własnej kieszeni sporo nagród jak np. książki, czy elektronikę. Odpisuję każdemu szukającemu pomocy, czy wskazówki. Wszystko to robię po godzinach pracy na etacie, bo po prostu to lubię!

Jeśli doceniasz to co robię, zostań moim patronem i dołóż cegiełkę do tego przedsięwzięcia i promocji edukacji. Mam jeszcze wiele pomysłów w zanadrzu 🙂

Krzysiek Jelonek
Notatnik Programisty